Poliglotos opinie – Aplikacja i platforma do nauki języka angielskiego

Znajomość dodatkowego języka, poza tym ojczystym, to obecnie absolutna podstawa, zarówno jeśli chodzi o edukację – tej bowiem nie sposób przejść bez niego – jak i podczas poszukiwań pracy. Umiejętność komunikowania się za granicą jest także potrzebna w trakcie podróży czy wakacji, szczególnie w mniejszych zagranicznych miejscowościach. Sam proces nauki nie jest jednak taki prosty – zwykle pochłania bowiem mnóstwo czasu i pieniędzy, szczególnie jeśli zdecydujemy się na szkołę językową. A co jeśli można nauczyć się tego samego łatwiej, taniej i z imiennym certyfikatem?

Specjalna platforma Poliglotos  do nauki języków obcych

Platforma Poliglotos powstała specjalnie z myślą o tym, aby ułatwić i usprawnić proces uczenia się języka obcego. Dzięki niej, już po 30 dniach nauki przez 15 minut dziennie możliwe jest sprawne komunikowanie się w wybranym języku obcym oraz rozumienie w nim tekstów. Specjalnie przygotowane przez ekspertów w zakresie metodyki nauczania języków obcych ćwiczenia ułatwiają zapamiętywanie nowych słów, a system inteligentnych powtórek ułatwia utrwalanie materiału. Dzięki Poliglotos fiszki tradycyjne nie będą już konieczne, aby przyswoić sobie potrzebne słownictwo! Produkt umożliwiający Ci naukę otrzymasz zaś natychmiast po zakupieniu go poprzez przygotowany na stronie formularz do kontaktu z konsultantem. W tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat platformy Poligltos oraz możesz dodać opinie na jej temat jeśli dokonałeś już zakupu. A może pochwalisz się otrzymanym certyfikatem?

Dostępne języki w Poliglotos

Platforma poliglotos oferuje obecnie naukę pięciu najpopularniejszych języków: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego oraz włoskiego. Każdy z tych programów gwarantuje możliwość szybkiego opanowania słownictwa pozwalającego na zrozumienie znakomitej większości rozmów prowadzonych w danym języku. Nauka odbywa się zaś na własnych zasadach – to Ty ustalasz, kiedy i ile czasu na nią poświęcisz.

Trzy poziomy nauczania – wybór dla każdego

Platforma udostępnia ponadto trzy poziomy zaawansowania, wobec czego możliwe jest dopasowanie kursu do swoich potrzeb i aktualnych umiejętności, albo – rozpoczęcie nauki od zera i stopniowe pogłębianie swojej wiedzy:

 • podstawowy – dzięki temu programowi możliwe jest przyswojenie słownictwa niezbędnego do swobodnej rozmowy z obcokrajowcem; pakiet ten zawiera 1000 najczęściej używanych słów w wybranym języku;
 • średniozaawansowany – ten program umożliwia przyswojenie 1500 nowych słów w wybranym języku, które podzielone są na 22 tematyczne bloki, w których znajdą się między innymi: cechy charakteru, wygląd człowieka, podróże, społeczeństwo czy technika oraz nauka;
 • zaawansowany – w tym programie przyswoić można bardziej specjalistyczne słownictwo (marketing, prawo, medycyna) i rozszerzyć swoją wiedzę z działów tematycznych na poziomie średniozaawansowanym.

Co zyskasz dzięki Poliglotos?

Dzięki nauce poprzez Poliglotos, możliwe jest poznanie nawet 3000 słówek w wybranym języku obcym, które są cyklicznie utrwalane dzięki specjalnemu systemowi powtórek i ćwiczeń. Wszystko to zaś za pośrednictwem platformy dostępnej 24/7, bez jakichkolwiek ograniczeń, w związku z czym naukę języka można zaplanować sobie na dowolną porę dnia. Sposób ten nie wymaga także żadnych dodatkowych materiałów – wszystko, czego potrzeba, dostępne jest online za pośrednictwem laptopa, smartfona czy tabletu. Nauka jest zatem możliwa w dosłownie każdym miejscu – w pracy, na spacerze czy w komunikacji miejskiej. Co istotne, już 15 minut nauki dziennie może zaowocować skutecznością w komunikowaniu się po 30 dniach korzystania z platformy – a czas ten można wydłużyć, jeszcze bardziej zwiększając efektywność. Warto sprawdzić opinie o Poligltos które są również na naszej stronie.

Dodatkowym atutem jest imienny certyfikat, który Poliglotos wystawia każdemu uczestnikowi po zakończeniu danego programu. Dokument ten może być dobrym uzupełnieniem każdego CV.

Poliglotos – ceryfikat

poliglotos_ceryfikat

poliglotos_ceryfikat

Twój szef oczekuje od Ciebie wiedzy, a nie samego papieru? Dzięki Poliglotos angielski nie będzie stanowił dla Ciebie żadnego wyzwania – podobnie jak każdy inny wybrany język. Nauczysz się płynnie porozumiewać i poczujesz się pewniej także w czytanych tekstach.

Poliglotos – opinie klientów

Użytkownicy platformy jednogłośnie twierdzą, że dzięki niej nauczyli się języka, którego chcieli w sposób łatwy i przyjemny, nie wymagający od nich specjalnego nakładu pracy ani dodatkowych materiałów. Nie odczuwali także stresu związanego z docieraniem do szkoły językowej czy planowaniem tygodnia tak, aby zmieścić w nim zajęcia indywidualne z native speakerem. Wiele opinii o platformie w internecie jest bardzo pozytywnych co świadczy o jakości otrzymanych materiałów. Dzięki Poliglotos część klientów rozpoczęła podróże po świecie, o których wcześniej marzyła, a inni planują wyjazd za granicę celem znalezienia tam pracy. Co najważniejsze, wystarczy poczytać forum Poliglotos, aby zauważyć, jak wiele osób chwali sobie niską cenę wybranego kursu. Zachwalana jest także wygoda całego systemu – możliwość zalogowania się w każdym miejscu i o każdej porze na swoje konto, to dla wielu użytkowników kluczowa funkcjonalność całej platformy. Fakt ten w połączeniu ze znacznie niższą ceną, niż w przypadku szkół językowych, sprawia, że Poligltos staje się idealnym wyborem dla każdego, kto pragnie coś zmienić w swoim życiu i poszerzyć swoje umiejętności językowe. Na naszej stronie możesz przeczytać również opinie o Poligltos które dodawane są przez osoby które złożyły zamówienie i przekonały się na własnej skórze o tym systemie.

Dodaj swoją opinie na temat Poligltos poniżej.

Możesz również polubić…

8 komentarzy

 1. Paweł pisze:

  Bardzo fajny kurs. Opinię stwierdziłem że wystawie po czasie bo uczę się już 4 tygodnie, narazie widze małe postępy, 2022r ma być moim rokiem!

 2. Aneta34 pisze:

  Kupiłam kurs w listopadzie na promocji w czarny piątek, w grudniu miałam czas na naukę a za tydzien lecę do Meksyku mój angielski w praktyce pokaże czy poliglotos mnie do tej podróży przygotował.

 3. Antonii pisze:

  O Poliglotos dowiedziałem się z reklam, szukam też osób które chcą się wspólnie uczyć angielskiego? Są takie? podam maila jak ktoś chętny antonii34waw@yahoo.com

 4. Paulina pisze:

  Dziękuje za recenzje, własnie tego szukałam

 5. Paweł pisze:

  Rozwiązałem darmowy test, czekam na materiały od poliglotos

 6. Jarosław pisze:

  Jestem laikiem w angielskim, trafiłem tutaj bo szukam kursu do nauki angielskiego w domu, Dzięki za recenzje

 7. Grymz pisze:

  Przydatny zestaw do autobusu który zdecydowanie poprawił moją wiedzę z tego języka

 8. Wiktoria pisze:

  Super strona do nauki języka obcego…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naucz się angielskiego w miesiąc >>>

X

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj dostęp do darmowego kursu języka angielskiego i wartościowych informacji! 

Dziękujemy za wysłanie wiadomości